Informacija

MUS RASITE

Centrinė būstinė

(žemėlapis)

Adresas

Ozo g. 3, LT-08200 Vilnius

Kontaktinis tel. nr.

+37068727633

+37061488301

Darbo laikas

I-V 8:00-17.00 val.

El. pašto adresas

info@electrosolaris.lt


Vilniaus skyriaus Motorų g. filialas

(žemėlapis)

Adresas

Motorų g. 6, LT-02190 Vilnius

Kontaktinis tel. nr.

+37068727633

+37061488301

Darbo laikas

I-V 8:00-16.30 val.

El. pašto adresas

užsakymai@electrosolaris.lt

PREKIŲ ATSIĖMIMAS, PRISTATYMAS, GRAŽINIMAS, ATSILIEPIMAI

Prekių atsiėmimas

Užsakytas prekes patys atsiimti galėsite gavę užsakymo patvirtinimo pranešimą. Jame nurodyta išsamesnė informacija apie atsiėmimo vietą, laiką.

Atvykus į nurodytą atsiėmimo vietą, turėsite pateikti užsakymo numerį arba asmens tapatybę įrodantį dokumentą, kad būtumėte identifikuotas. Atsiėmimo metu turėsite galimybę patikrinti gautas prekes, įsitikinti, kad viskas atitinka užsakymo informaciją.

Pristatymo procesas

Pasirinkus pristatymą paštomatu/autobusų siuntomis: apie pristatytą siuntą būsite informuoti trumpąją SMS žinute. Žinutėje bus nurodytas siuntos saugojimo terminas. Neatsiėmus siuntos per nurodytą terminą, pinigai nėra grąžinami.

Pristatymo kaina bus automatiškai pridedama Jūsų atsiskaitymo puslapyje.

Užsakymai pristatomi naudojantis LP EXPRESS ir OMNIVA kurjerių paslaugomis.

Prekių gražinimas

Internetu pirktos kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

 • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

 • prekė turi būti pirkėjo nesugadinta;

 • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės bei apsauginės plėvelės ir kt.);

 • grąžinama prekė turi būti tos pačios sudėties, kokios buvo pirkėjo gauta - kartu turi būti grąžinamos ir už pirkinį gautos dovanos.

Jei prieš tai išvardintos sąlygos yra įvykdytos, turėtumėte užpildyti prašymą grąžinti prekę ir atsiųsti grazinimai@electrosolaris.lt

Pinigai grąžinami naudojant tą pačią mokėjimo priemonę, kurią Klientas naudojo atlikdamas operaciją.

Gavę jūsų prašymą, su jumis susisieksime per 2 darbo dienas ir susiderinsime prekės grąžinimo detales.

Gavę prekę ir įsitikinę, kad prekė yra nenaudota, per 3 d.d. grąžinsime pinigus į jūsų nurodytą sąskaitą.

Nekokybiškos prekės grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis."

Atsiliepimai

 1. Pagrindinė informacija:

  • Vardas (neprivaloma).

  • Data ir laikas apklausos užpildymo.

 2. Įvykio ar paslaugos informacija:

  • Pavadinimas ir pobūdis.

  • Data ir vieta.

  • Jūsų lūkesčiai prieš įvykį/paslaugą.

 3. Vertinimas:

  • Kaip jūs įvertintumėte bendradarbiavimą nuo 1 iki 10?

  • Ar mes atitikome jūsų lūkesčius? Kodėl?

 4. Programa ar paslaugos turinys:

  • Kokie buvo pagrindiniai bendradarbiavimo momentai, kurie jums patiko arba nepatiko?

 5. Organizacija:

  • Kaip vertinate paslaugos organizavimą?

  • Ar Jums buvo suteikta pakankamai informacijos prieš paslaugos įvykdymą?

 6. Personalas:

  • Kaip vertinate aptarnavimą?

  • Ar darbuotojai buvo paslaugūs ir atsakė į jūsų klausimus?

 7. Pasiūlymai:

  • Ar turite kokių nors pasiūlymų, kaip galima būtų gerinti mūsų darbą ateityje?

 8. Bendras įspūdis:

  • Jūsų bendras įspūdis apie mus.

 9. Rekomendacijos:

  • Ar rekomenduotumėte mus kitiems?

 10. Papildomi komentarai:

 • Papildomi laukai jūsų asmeniniams komentarams ar pastaboms.

PIRKIMO TAISYKLĖS

Bendrosios nuostatos

1.1. Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra teisiškai privalomas dokumentas, kuris nustato asmens, įsigyjančio prekes (toliau – Pirkėjas) naudojantis UAB „Dogas servisas“ (toliau – Pardavėjas) elektronine parduotuve www.esolaris.lt (toliau – E. parduotuvė), ir Pardavėjo tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Pirkėjui įsigyjant prekes E. parduotuvėje (toliau – Prekės).
1.2. Pirkėjas, pateikdamas užsakymą Pardavėjui, privalo susipažinti su šiomis Taisyklėmis, ir patvirtina tai padaręs, kai pateikia reikiamus duomenis pirkimo-pardavimo sutarčiai sudaryti ir užsakymui pristatyti.

Sutarties sudarymas

2.1. Pirkimo-pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas suformuoja užsakymą E. parduotuvėje, pateikia duomenis, reikalingus pirkimo-pardavimo sutarčiai sudaryti, užsakymui pristatyti, paspaudžia nuorodą „Užsakyti“.
2.2. Visos pirkimo-pardavimo sutartys, sudaromos su Pirkėjais, yra saugomos E. parduotuvėje.
2.3. Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo vieta laikoma Lietuvos Respublika.
2.4. Pirkėjo užsakyme nurodytas Prekių asortimentas, jų kiekis, kaina ir kitos sąlygos tampa privaloma ir neatskiriama pirkimo-pardavimo sutarties dalimi nuo patvirtinimo apie užsakymo priėmimą išsiuntimo Pirkėjui jo nurodytu elektroninio pašto adresu momento.

Prekių kaina

3.1. Pardavėjas turi teisę bet kuriuo metu keisti E. parduotuvėje parduodamų Prekių kainas.
3.2. Kainos E. parduotuvėje yra nurodomos su PVM.
3.3. Į Prekių kainą nėra įskaičiuotos prekių pristatymo išlaidos, jos yra apskaičiuojamos užsakymo metu ir pridedamos prie galutinės užsakymo kainos.
3.4. Prekės kaina, kurią Pirkėjas įsipareigoja sumokėti Pardavėjui, yra kaina, nurodoma Pirkėjo prekių krepšelyje užsakymo pateikimo metu.
3.5. Nuosavybės teisė į Prekes pereina Pirkėjui nuo visiško atsiskaitymo už jas dienos.

Pirkėjo teisės

3.1. Pardavėjas turi teisę bet kuriuo metu keisti E. parduotuvėje parduodamų Prekių kainas.
3.2. Kainos E. parduotuvėje yra nurodomos su PVM.
3.3. Į Prekių kainą nėra įskaičiuotos prekių pristatymo išlaidos, jos yra apskaičiuojamos užsakymo metu ir pridedamos prie galutinės užsakymo kainos.
3.4. Prekės kaina, kurią Pirkėjas įsipareigoja sumokėti Pardavėjui, yra kaina, nurodoma Pirkėjo prekių krepšelyje užsakymo pateikimo metu.
3.5. Nuosavybės teisė į Prekes pereina Pirkėjui nuo visiško atsiskaitymo už jas dienos.

PRIVATUMO POLITIKA

Kokią informaciją mes renkame?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

 • informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);

 • informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;

 • bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums;

 • Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis

Slapukai

Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html . Pas mus besireklamuojantieji arba mokėjimo paslaugų teikėjai irgi gali siųsti Jums slapukus. Savo interneto svetainėje mes skelbiame Google Adsense interesais paremtas reklamas. Jas taip, kad atspindėtų Jūsų interesus, parenka Google. Kad nustatytų Jūsų interesus, Google seks Jūsų elgesį internete naudodama slapukus. Jūs galite peržiūrėti, ištrinti ir pridėti interesų kategorijas, susietas su Jūsų naršykle, naudodami Google bendrovės Ads Preference Manager, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/. Jūs galite atsisakyti Adsense partnerių tinklo slapuko adresu http://www.google.com/privacy_ads.html . Tačiau šiame atsisakymo mechanizme naudojamas slapukas, ir jeigu Jūs ištrinsite slapukus iš savo kompiuterio, tai Jūsų atsisakymas nebus išsaugotas. Kad užsitikrintumėte, jog atsisakymas būtų išsaugotas konkrečiai naršyklei, turėtumėte naudoti Google naršyklės įskiepį, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/plugin . Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

 • Interneto svetainei administruoti;

 • Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;

 • turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas);

 • trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti;

Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.