Parama ir naujienos

APVA PARAMA SAULĖS ELEKTRINĖMS 2024

Pagrindiniai kriterijai

Elektrinės galia

Saulės elektrinės galia turėtų būti ne didesnė kaip 10 kW ir būti panaudojama asmeniniams poreikiams. Yra galimybė įdiegti saulės elektrinę su didesniu galios rodikliu (iki 30 kW), tačiau kompensacinė išmoka bus ribojama iki 10 kW.

Terminas

Saulės elektrinės įrengimas ir dokumentų pateikimas Aplinkos Projektų Valdymo Agentūrai (APVA) turi būti užbaigtas per 9 mėnesius nuo paraiškos užpildymo.

Paramos dydis

Vienam pareiškėjui suteikiama parama - 323 EUR už kiekvieną įdiegtą kilovatą. Maksimali suma - 3230 EUR (10 kW elektrinė).

Saulės elektrinės įranga

Saulės elektrinės įranga privalo būti nauja ir turėti oficialias gamintojo garantijas, atitinkančias Europos Sąjungos nustatytus standartus.

Daugiau informacijos rasite čia

NAUJIENOS

Ar žinojai?

PAPILDOMAI BESIDOMINTIEMS

Apkrovos ir jų charakteristikos

Apkrova, tai įranga naudojanti elektros energiją. Kompiuteris, buitiniai prietaisai ar kita elektros įranga yra įtampos keitiklio (inverterio) apkrova. Tuo tarpu inverteris yra akumuliatorių baterijos apkrova. Pagrindine apkrovos charakteristika yra elektros imtuvo naudojama galia. Galia turi aktyvinę ir reaktyvinę sudedamąsias. (skaitykite pilną straipsnį)

10 patarimų, kaip efektyviausiai panaudoti saulės modulių energiją

Jei įrengėte saulės modulius ant stogo, garaže, stoginėje arba ant žemės, jums reikės mažiau elektros energijos iš elektros tinklo. Čia rasite patarimų, kaip didžiąją dalį šio vertingo šaltinio panaudoti savo reikmėms (skaitykite pilną straipsnį)